Masážní služby

"Při celostní masáži musíte využít vše, co znáte a dát do toho všechno."

 

Co pro vás znamená celostní ?

  • rychlou úlevu od bolesti a okamžitou regeneraci organismu
  • individuální přístup k masáži a osobnosti klienta
  • profesionální a terapeutický postup

Jak budeme postupovat ?

Veškeré bolesti pohybového aparátu začínají od chodidel. Proto i celostní masáž začíná na chodidle a pokračuje směrem výše. Neomezuje se na jedinou techniku, nedrží se otrocky jediného souboru hmatů - naopak může být velmi intuitivní, což zvyšuje účinnost. 

Blahodárné účinky pocítíte již po první aplikaci.

Celostní masáž dále využívá následující techniky ( lze i jako samostatné masáže ):

 

Indická masáž hlavy

Tato mimořádná masáž hlavy ulevuje od napětí a stresu, kterému jsme neustále vystavováni. Dovede vás k maximální relaxaci a uvolnění. Je to masáž, kterou může provádět každý a velmi užitečná je v partnerském vztahu, kde dokáže posilnit pouto mezi vámi a partnerem. Působí jako opravdový lék na různé bolesti a napětí ve svalech krku a ramen.

Velmi účinné je k masáži hlavy přidat antistresovou sestavu masáže ramen a šíje, protože se zbavíte obrovské psychické zátěže a budete se cítit jako znovunarození…

Uvolňování blokád

Vychází z teorie čínské tradiční medicíny o regulaci prvků Yin a Yang, stimulace energie qi v meridiánech, oživení krevního oběhu, rozpuštění sraženin a uvolnění strnulosti kloubů. Rovnováha prvků Ying a Yang udržuje a zabezpečuje normální funkce lidského těla. Pokud pod vlivem vnějších faktorů, zranění či pod vlivem vnitřních faktorů (například změna nálad, špatná životospráva) dojde k nerovnováze tělěsných fyziologických funkcí, a tak i k nerovnovážnému stavu ying a yang, vzniká poté nemoc.

Reflexiologie a 5 elementů

Kombinace reflexní terapie a čínského pentagramu, či 5-ti elementů, posune celou práci s chodidly a tím pádem s celým tělem do větší hloubky. Pentagram představuje veškeré vztahy mezi orgány v Tradiční čínské medicíně a je jakýmsi zjednodušením a pomůckou pro terapeuty. Jeho jednoduchost ukazuje, že princip TČM je v zásadě velice jednoduchý. Zajímavé to začne být, když proniknete pod povrch...

Zeptejte se nás

Jméno
E-mail
Zpráva

Rychlý kontakt

!FIRMA

!ULICE

!PSC !MESTO

E: !EMAIL

T: !TELEFON

uživatelský obsah - vždy jako poslední článek!!!