Pro koho je služba vhodná?

  • Pro všechny, kteří chtějí optimalizovat svůj jídelníček, aby jejich strava obsahovala optimální množství živin a byla vyvážená.
  • Pro všechny, kteří chtějí dosáhnout nějakých cílů jako je hubnutí, budování svalů, nebo optimalizace zdraví (např. alergie, intolerance, senzitivity, HIT).

Jak to celé probíhá?

1. Kontaktujete mě

Telefonicky, nebo e-mailem. Zjistím Váš cíl (zdraví, úbytek hmotnosti, nebo specifická dieta - bezlepková, bezlaktózová, vegetariánská, veganská, HIT,...)

2. Sběr informací

Následně Vám na e-mail zašlu dotazníky, které mi vyplníte a zašlete zpět. Sepíšete mi Váš jídelníček (zaznamenáváte po dobu 4 dní - 2 všední dny + víkend). Ideálně mi zašlete i výsledky krevních testů - ne starší 3 měsíce. Popřípadě Vám doporučím na které testy zajít.

3. Vážení na InBody

Pokud se uvidíme i osobně, tak Vás 4 x v průběhu spolupráce zvážím na InBody.  Pokud budeme spolupracovat pouze on-line, tak mi potřebné informace z vážení budete muset zasílat sami. Musíte se nechat zvážit na váze s tělesnou analýzou například Tanita, nebo na InBody ve vašem městě.

4. Vyhodnocení

Po sběru všech informací a vážení na InBody, Vám připravím jídelníček, který Vám zašlu nejpozději do 7 dní od vážení. Jídelníčky připravuji vždy personalizovaně, proto není možné Vám je zaslat druhý den. Potřebuji čas, abych vše dostatečně promyslela.

5. Konzultace

Pokud nebudete něčemu rozumět, nebo budete chtít něco konzultovat, můžete mě kdykoliv kontaktovat buď e-mailem, telefonicky, přes WhatsApp, nebo on-line (například přes aplikaci TEAMS, ZOOM).

Pravidelné reporty

Pravidelně Vás budu kontaktovat jak se Vám daří, nebo nedaří s dietou. První měsíc každý týden. Držet dietu může být ze začátku velice náročné. Budete měnit své stravovací návyky a dodržovat určitá pravidla, ale já jsem tady od toho, abych Vám pomohla k Vašim cílům. Proto se nebojte za mnou přijít s každým problémem, který nastane. 🙂

Proč byste měli spolupracovat zrovna se mnou?

  • Neustále se v oboru vzdělávám, můžu poskytnout kvalifikovanou podporu.
  • Nabízím individuální přístup. Každý klient je pro mě jedinečný.
  • Sledování a podpora. Během celého procesu s Vámi spolupracuji, sleduji Váš pokrok a provádím potřebné úpravy, abych Vám zajistila optimální výsledky.
  • Do stravovacích plánů zařazuji principy funkční medicíny a výživy (řeším klinickou nerovnováhu člověka a tím pomáhám k celkové rovnováze)
  • Detailní analýza, kterou funkční výživa používá, mi pomáhá určit přesné nutriční protokoly pro daného klienta, pokud je to třeba.

Otázky a odpovědi

1. Jak dlouho trvá spolupráce?

Spolupráce trvá 6 měsíců. Během této doby byste měli být schopni si osvojit nové stravovací návyky. Pokud budete chtít nadále spolupracovat, doporučuji si dokoupit například balíček zvýhodněných konzultací.

2. Kolik konzultací je v ceně?

V ceně jídelníčku jsou 4 konzultace v časovém rozsahu cca 30 minut. První konzultace proběhne na začátku spolupráce, kdy se budete vážit na InBody. Poslední konzultace proběhne na konci spolupráce, kde Vás opět zvážím na InBody a zhodnotíme to, zda se nám podařilo dosáhnou Vašich cílů. Další dvě konzultace si můžete naplánovat podle Vašich potřeb, součástí bude i kontrolní vážení na InBody. Mezi tím, mě můžete kdykoliv kontaktovat a na cokoliv se zeptat prostřednictvím e-mailu, Whatsappu, nebo sociálních sítí. Pokud budete potřebovat další konzultace, je třeba si je dokoupit za 350 Kč / 30 - 60 minut.

3. Kolik jídelníček stojí?

Aktuálně je cena 1500 Kč. V ceně jsou 4 konzultace po 30 minutách, 4x vážení na InBody. On-line podpora po celou dobu spolupráce (6 měsíců). 

Chcete také svůj jídelníček?